Sborová oznámení

Nové Město  8.12. 2013

• Opět tu mám prosbu od br.faráře Ženatého. Jde o balíčky pro odsouzené v pardubické věznici. Pokud byste je chtěli pro vězněné připravit, vezměte si, prosím ve věži lístky, na kterých je přesně napsáno, co mohou a nemohou obsahovat, a nejpozději příští neděli je přineste do kuchyňky v presbyterně nebo na faru.
  • Dnes po bohoslužbách budeme s dětmi nacvičovat vánoční hru.
  • Ve věži jsou k rozebrání plakátky na vánoční hru. Kdybyste je mohli někam ve městě vyvěsit, vezměte si je tam a udělejte to.
  • Dnes odpoledne se od 14 hodin konají adventní bohoslužby s Večeří Páně v Domě s pečovatelskou službou na Žďárské ulici. Když přijdete, potěšíte jeho obyvatele, kteří se jinak do společenství sboru nedostanou.
  • A zde v kostele se po nich sejdeme v 16.30 k ekumenickým bohoslužbám. Jste na ně všichni upřímně zváni.
  • V pondělí se v Bystřici ve 13.00 hodin v kostele ŘKC na hřbitově koná pohřeb s. Libuše Havlové z Bystřice.
  • V úterý se sejde v 19.30 Kruh.
  • Ve středu se v 18:00 koná schůzka Hospodářské komise
  • Konfirmační cvičení se koná ve čtvrtek  ve 14.15 v presbyterně.
  • Ve čtvrtek vás také zvu na  biblickou hodinu, která začíná v 18.30. Tento rok probíráme Kázání na hoře.
  • Náboženství  se koná v pátek v obvyklých časech v Křídlech a v Novém Městě.
  • Příští sobotu 14.12. se v 17.00 hodin koná zde v kostele v rámci NHS Česko-slovenský koncert a v neděli 15.12. bude při bohoslužbách v NM kázat Mariana Sláviková, po bohoslužbách se sejdeme na besedu do presbyterny. Děti budou mít opět zkoušku vánoční hry.
  • Na nástěnce najdete pozván ku do Horní Krupé na Vánoční vinšování, 17.12. v 19.30 v evangelickém kostele a pozvánky na různé další akce.
  • Ve věži jsou ještě k roznesení vánoční sborové dopisy. Prosím sestry a bratry, kteří mají roznos dopisů na starost, aby si je rozebrali a roznesli jej co nejdříve. Je v něm program na celý advent.
  • Ve věži si také můžete rozebrat nové Zprávy a ohlasy.
  • Po bohoslužbách si také vzadu můžete u s. Dvořákové koupit  příručku biblických úvah  Na každý den na rok 2014, publikace stojí 84,- Kč. A kdo si  objednal nástěnný kalendář naší církve, vyzvedněte si jej u ní.
  • Také výrobky ze střediska Diakonie Rolnička, které jste si objednali, si u ní vyzvedněte.
  • Po celý měsíc prosinec vybíráme do pokladničky ve věži na pomoc obětem tajfunu na Filipínách.
  • Ve věži  si ještě můžete po bohoslužbách koupit evangelický tisk.
  • Po bohoslužbách vás zvu na rozhovor při kávě a čaji do presbyterny.

Bystřice 8.12. 2013:

• Opět tu mám prosbu od br.faráře Ženatého. Jde o balíčky pro odsouzené v pardubické věznici. Pokud byste je chtěli pro vězněné připravit, vezměte si, prosím vedle lístky, na kterých je přesně napsáno, co mohou a nemohou obsahovat, a nejpozději příští neděli je přineste sem do sborového domu.
  • V pondělí se zde v Bystřici ve 13.00 hodin v kostele ŘKC na hřbitově koná pohřeb s. Libuše Havlové z Bystřice.
  • Ve středu se ve 14 hodin sejdou děti k náboženství
  • A také ve středu se v 15.00 hodin sejdou maminky s předškolními dětmi
  • V Novém Městě se ve středu v 18:00 koná schůzka Hospodářské komise
  • Konfirmační cvičení se koná ve čtvrtek  ve 14.15 v presbyterně v NM.
  • Ve čtvrtek vás zvu také na  biblickou hodinu, která začíná v 16.45.
  • Vánoční hru budeme nacvičovat v sobotu od 9.00 hodin zde ve sborovém domě
  • V Novém Městě se v 17.00 hodin koná v rámci NHS Česko-slovenský koncert a v neděli 15.12. bude potom při bohoslužbách v NM kázat Mariana Sláviková, po bohoslužbách se sejdeme na besedu do presbyterny.
  • Zde v Bystřici se příští neděli konají bohoslužby s dětskou vánoční hrou od 10.30.
  • Příští neděli budou také bohoslužby s vánoční hrou v Rovném od 17 hodin.
  • Vedle na stolku si můžete koupit  Evangelický kalendář a příručku biblických úvah  Na každý den na rok 2014. Každá publikace stojí 84,- Kč.
  • Vedle na stolku si můžete rozebrat nové Zprávy a ohlasy.
  • Po celý měsíc prosinec vybíráme do krabičky vedle na stolku na pomoc obětem tajfunu na Filipínách.