Andělé v presbyterně

Blíží se Advent a Vánoce. Letos bychom chtěli na oknech presbyterny přivítat ANDĚLY, malované podle předloh z originálních dětských kreseb (ne podle šablon). Budeme rádi, když se do příprav zapojíte !

? Je třeba vyrobit s dětmi předlohy (tedy anděly v různých podobách) ? stačí nebarevné obrázky, pouze s jasnými obrysy, kreslené na běžný papír tužkou, pastelkou nebo fixem. Mohou to být i obrázky nejmenších dětí, betlém bude krásný, když bude pestrý. Velikost obrázků může být různá. Kresby můžete průběžně doručovat ke mně na faru, nejpozději do čtvrtka 22. listopadu.

? V pátek 23.listopadu by mládež při své schůzce překreslila předlohy na průsvitné folie konturou na sklo (materiál bude připraven).

? V neděli 25.listopadu v 15 hodin uspořádáme v presbyterně výtvarné odpoledne při čaji a vánoční hudbě s těmi, kdo pomohou obrázky vybarvit barvami na sklo. Práce je vhodná pro všechny cca od 7 let výše.

? První adventní neděli, 2.prosince můžete po bohoslužbách potěšit sebe i všechny andělské tvůrce svou účastí na ?vernisáži? v presbyterně.

Ruth Šormová

Datum: 

01.11.2007 - 09:0018:00

Typ akce/události: 

  • Obecná událost