Konfirmandům ročníku 2007 / 2009 a jejich rodičům

Milí konfirmandi, vážení rodiče,

zahajujeme novou přípravu ke konfirmaci. Kofirmační příprava bude dvouletá a budeme se při ní vzdělávat a hovořit o bibli, o víře v Boha, o církvi a našem sboru i o tom, zda a jak to všechno patří k našemu životu. Bude tu jistě prostor i pro vaše otázky.

Tuto pozvánku posílám vám všem, jejichž věk podle kartotéky odpovídá konfirmaci. Zpravidla bývají konfirmovány děti z osmých a devátých tříd. Podle vašeho uvážení je možné konfirmaci o rok odložit.

Zvu vás rodiče i děti na setkání v neděli 23.září po bohoslužbách v Novém Městě ( tj. asi v 10.15 ) do presbyterny. Na této schůzce domluvíme termín konfirmační přípravy, která by se měla konat jednu hodinu týdně. U dětí, které nebydlí v Novém Městě a nemohly by po termínu konfirmační přípravy stihnout autobusy domů, je možné se domluvit na odvozu sborovým autem. Počítám s tím, že by konfirmační příprava začala od října.

Během podzimu bychom také rádi uskutečnili společný víkendový pobyt konfirmandů ? nejspíše na statku Zbytov u Unčína, při kterém bychom se vzájemně víc poznali a společně také něco prožili.

Těším se na setkání s vámi.

Zdeněk Šorm, farář

Datum: 

08.09.2007 - 10:0019:00

Typ akce/události: 

  • Obecná událost