ČCE Rolničce

i v roce 2007 pořádá Diakonie ČCE -středisko Rolnička v Soběslavi adventní benefiční kampaň ČCErolniČCE, V rámci této kampaně každoročně nabízí ke koupi výrobky, které se nějakým způsobem váží k Vánocům a na jejichž výrobě se podíleli zaměstnanci chráněné dílny a klienti střediska. Stejně jako v minulých letech je kampaň zaměřena především na členy sborů Ceskobratrské církve evangelické a její výtěžek je opět určen na dofinancování rekonstrukce Domu pro dospělé klienty, kde Rolnička provozuje chráněnou dílnu, chráněné bydlení pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením a Čajovnu - kavárnu Rolnička prostor pro integraci.
V kostele si tedy můžete do neděle 18.11. objednat tyto výrobky: Kalendář 2008 (100,-Kč), vánoční papír (soubor 12 archů ? 100,-Kč), Obrazovou knížku s ilustracemi klientů (100,-Kč), svíce na vánoční stůl (sada 2 kusů ? 100,-Kč), vánoční koření (100,-Kč) a jmenovky na dárky (soubor po 25 kusech ? 50,-Kč).
Výrobky středisko Rolnička doručí před první nedělí adventní a tak si je při vánočním bazaru 2.12. budete moct vyzvednout. Uděláte tak radost sobě či jiným a přispějete na dobrou věc.

Datum:

04.11.2007 - 09:0018:00