Rodinná neděle a zahradní slavnost v parku evangelického kostela (Nové Město)

Zveme všechny děti i dospělé na rodinnou neděli se Zahradní slavností. Začínáme ráno v 9.00 hodin rodinnými bohoslužbami.

Odpoledne pak ožije park u evangelického kostela Zahradní slavností. Srdečně Vás zveme na odpoledne prožité v krásném parku. Pochutnáte si na vybraných dobrotách, lahodných kávách  rozmanitých příchutí a osvěžujících  letních nápojích. Kromě toho bude pro všechny hravé, děti i dospělé,  připravený tvořivý i sportovní program. Trénovat můžete začít na soutěžní trojboj pro rodinné týmy. V 17.00 uvede svoje nové loutkové představní soubor „Divadlo z půdy“; letošní titul zní dobrodružně - „Kašpárek mezi divochy“.

Tuto slavnost chystáme hlavně proto, abychom si užili společné setkání. Zároveň bychom ale také chtěli touto akcí podpořit obnovu dětského hřiště na kostelní zahradě. Nápadité dřevěné hřiště tu stojí již několik let. Ačkoliv je v centru, je zároveň ve velmi klidném místě. I proto se stalo oblíbeným místem setkávání rodičů s malými dětmi, i větší je hodně využívají. Plnému provozu odpovídá to, že mnoho herních prvků je již poničených a je třeba je opravit nebo nahradit novými . Výtěžek z kavárny, trojboje a divadla bude použit právě na to. No nezní to skvěle? Mlsáním, sportováním a kulturním zážitkem podpoříte užitečnou věc. Srdečně Vás všechny zveme, od 14.00 do zahrady u evangelického kostela. Program se bude konat za každého počasí.

Příloha:

Datum: