RODINNÉ ODPOLEDNE

Rodinné odpoledne
Stojíte o to potkat se s ?lidmi z kostela? i mimo bohoslužby ? Zdá se vám, že by bylo dobré, kdyby se spolu ?děti z kostela? skamarádily a měly čas si pohrát, ale po bohoslužbách ani po náboženství se to nehodí ? Při podzimním rodinném víkendu a při schůzkách učitelů nedělní školy vznikl nápad pořádat pro děti, rodiče (i prarodiče) ve sboru každý měsíc ?rodinné odpoledne?, při kterém bychom se společně potkali, povídali si, hráli hry, šli na výlet, sportovali, něco nového prožili. První příležitost k takovému setkání bude v neděli 17.ledna v 15 hodin. Přichystány budou veselé hry pro děti i dospělé ve sněhu (případně uvnitř, pokud sníh zmizí nebo nám počasí plány jinak překazí) a po nich posezení v presbyterně, kterou proměníme v ?kinokavárnu? (promítat se bude film pro děti, kávu a čaj uvaříme na místě, něco dobrého k zakousnutí můžete přinést).

Datum:

17.01.2010 - 09:0018:00