Sborový zájezd

V neděli 24.května pořádáme sborový zájezd. Přihlásit se můžete zapsáním do seznamu ve sborovém sále v Bystřici nebo ve věži novoměstského kostela.
ODJEZD: od Kulturního domu v Novém Městě v 7 hodin, od Sborového domu ČCE v Bystřici v 7.30 hodin.
PROGRAM: Prosetín (toleranční kostel a památný dub ? soutěžící v r. 2007 o Strom roku), Vanovice (bohoslužby a rozhovor se členy sboru), Borotín (návštěva arboreta a výstava pohyblivých betlémů, při nepříznivém počasí návštěva Kartografického muzea ve Velkých Opatovicích), Letovice (zámek, příp. historická lékárna v klášteře u Milosrdných bratří, volná prohlídka města), Boskovice (prohlídka židovské čtvrti, návštěva synagogy, mikve a židovského hřbitova)
CENA: dospělí 200 Kč, děti 100 Kč (+ vstup do synagogy : 30/20 Kč, Zámek Letovice : 60/40 Kč)
STRAVOVÁNÍ z vlastních zdrojů, společný oběd nebude zajištěn.

Datum:

24.05.2009 - 10:0019:00