Výroční sborové shromáždění 22.3.2009

Výroční sborové shromáždění
se bude konat v neděli 22.3. při bohoslužbách.

V březnovém čísle Zpráv a ohlasů najdete zprávy pro sborové shromáždění, které informují o životě sboru v uplynulém roce a jeho jednotlivých aktivitách.
Svoje návrhy, dotazy a připomínky pro život sboru můžete předem hodit na připravených lístečcích do krabice, která je připravena pod nástěnkami ve věži novoměstského kostela. Přispějete tak k tomu, že jednání bude věcné a podklady pro ně budeme moct připravit.
Od neděle 8.3. jsou ve sborových místnostech seznamy členů s hlasovacím právem. Prosím, podívejte se do nich, zda v nich jste, popřípadě zda v nich není nějaká chyba. I když jsme se snažili kartotéku aktualizovat, může se chyba vloudit. V případě, že ji zjistíte, informujte některého z presbyterů.
V neděli 22.3. se nezapomeňte při příchodu do kostela zapsat do presenční listiny, aby při případném hlasování nebyly pochybnosti o jeho výsledku. Sborové shromáždění je půl hodinu po svém začátku usnášeníschopné za jakéhokoli počtu přítomných členů.

Datum:

22.03.2009 - 09:0018:00