Zahradní slavnost 2017

V neděli 11.6 pořádá náš sbor zahradní slavnost. Zahradní slavnost už od svého počátku spojuje příjemné s užitečným. Jde hlavně o setkání lidí v zahradě u kostela, kde mají klid a čas se zastavit, pobavit. Zároveň si všichni zájemci mohou vyrábět v tvořivých dílnách, hrát hry, podívat se na divadelní představení. Nedílnou součástí je i kavárna „Pod kaštanem“, kde si můžete ochutnat domácí dobroty, povzbudit se kávou či čajem. Výdělek ze zahradní slavnosti je letos určen na koupi clip rámu a výstavních lišt do kostela. V kostele bývají výstavy, které se snaží přiblížit poselství Bible a tímto se usnadní instalace výstav (v minulých letech se díky zahradní slavnosti podařilo vytvořit čtecí domeček a obnovit dětské hřiště). Zahradní slavnost začne ve 14 hodin. Až do 15.30 bude možnost vyzkoušet si originální Figurkov divadla Líšeň (pestrou nabídku logických her – kromě klasických šachů na velké šachovnici budou k vyzkoušení deskové hry z celého světa a dávné historie). Na závěr slavnosti (v 16.30) můžete sobě i svým dětem „pocuchat nervy“ ztvárněním japonského příběhu o strašidle – opět v podání divadla Líšeň. Možná se budete bát, ale určitě se budete smát. Těšíme se na Vás za každého počasí.

Daniela Šimková

Pokud byste měl někdo chuť i čas pomoci – buď předem s přípravou lahůdek, nápojů, nebo přímo na místě s prodejem, ozvěte se mi prosím na mail: DanielaSimek@seznam.cz. Moc děkuji

2017-06-11-zahradni-plakat.jpg

Datum: